+420 775 287 878 info@janahollova.cz

Software

Informační systém IMES

Jsme registrovaným distributorem informačního systému IMES. Tento informační systém řeší veškerou firemní agendu. Je možné v něm zpracovávat účetnictví, mzdy, zásoby, pokladnu a mnohem více. Lze jej propojit do bank, eshopu, na úřady. Umožňuje evidenci docházky. Je vhodný pro všechny obory činnosti: zemědělství, výrobu, obchod, služby.

 

Evidence úkolů osTicket

Pro evidenci a správu úkolů mezi našimi pracovníky a zaměstnanci zákazníků využíváme systém správy požadavků osTicket. Vždy je tak možné vidět kdo a kolik úkolů zadal nebo zpracoval, jak dlouho to trvalo, co je v termínu a po termínu. Systém je možné využívat bez instalace a údržby přes web z prohlížeče. Informace jsou automaticky zasílány emailem.

 

Vzdálený provoz programů

Umíme pro zákazníky vytvořit a provozovat informační systém formou sdílení klienta přes internet. Tak není nutné u zákazníka nic instalovat ani spravovat, vše zařídíme za něj. Pracovníci zákazníka vidí na svém monitoru program, jako by byl spuštěn na jejich počítači. Je možné tisknout na vlastní tiskárnu, používat čtečky čárových kódů, apod.